fbpx

Жива музика Київ

Живая музыка Киев

Жива музика на весіллі – класика, яка ніколи не втратить актуальності. Саме такий формат музичного супроводу найбільше припаде до душі друзям нареченого і нареченої, батькам молодят і старшим родичам. Запрошені музиканти можуть підключитися до святкового сценарію в будь-який момент.

Варіанти музичного супроводу торжества

Для самих зворушливих моментів, таких як перший танець жениха і нареченої, підбираються більш ліричні, ніжні мелодії, а для конкурсів і вечірки після трапези – запальні пісні з репертуару сучасних поп-виконавців або зірок рок-н-ролу. Вибір жанрів, конкретних композицій і обговорення сценарію урочистості з виконавцями відбувається заздалегідь, що дозволяє кожній парі підібрати ідеальне супровід для самого щасливого дня в їхньому житті.

Замовляти живу музику в Києві коштує з урахуванням формату і стилістики весілля. Залежно від цього, а також особистих переваг нареченого і нареченої, в числі запрошених виконавців можуть бути:

  • кавер-групи, які виконують популярні хіти у власній обробці;
  • соло-вокалісти;
  • джазові ансамблі;
  • інструменталісти (саксофоністи, гітаристи) та т. д.

Багато пар розбивають торжество на 2 частини: спочатку, поки збираються гості і вимовляються тости, на тлі грає жива музика, а після переходу до розважальній програмі за підтримку загальної веселою атмосфери і позитивного настрою відповідають професійні діджеї.

Переваги замовлення живої музики в Києві в агентстві Y & Y

Наше event-агентство пропонує повний спектр послуг з організації музичного супроводу на весіллях. Наші переваги:

  • власна база перевірених виконавців живої музики в Києві;
  • підбір репертуару під будь-який формат свята;
  • сучасне технічне оснащення, що забезпечує бездоганну якість звуку.

Щоб дізнатися докладніше про наших музикантів і діджеїв, а також розрахувати вартість музичного оформлення вашого свята, зателефонуйте нам або напишіть в Viber.