fbpx

Жива музика або DJ?

Неможливо уявити весілля без танців і гарної музики – вона задасть атмосферу і підніме зі своїх місць навіть найскромніших гостей. Ді-джея або живу музику в Києві можна замовити, звернувшись в агентство Y & Y. Ми маємо великий досвід роботи на весіллях і гарантовано привеземо з собою гарний настрій.

Що вибрати для весілля: живу музику або ді-джея?

Музыкант Киев

Музичний супровід – це настрій вашого весілля! І у кожного варіанту знайдуться свої переваги:

  • жива музика – це в першу чергу особливий колорит. Злагоджена звучання музичних інструментів складно з чимось порівняти! Для самих зворушливих моментів підійде класика або ліричний джаз, а запальні танці можна влаштувати під лихий рок-н-рол. Свято, проведений під акомпанемент живої музики, стане незабутньою подією, яке ви і ваші гості будете згадувати з посмішкою на обличчі;
  • ді-джей – це можливість отримати доступ до величезної кількості пісень, улюблених різними поколіннями. Навіть у самого вимогливого меломана не залишиться шансів провести вечір, сидячи за столом. Популярні хіти, яким неможливо не підспівувати, прозвучать саме для вас і ваших гостей.

Є й інший варіант – не вибирати щось одне, а поєднати живу музику і діджей-сет. Наприклад, для урочистих моментів підійде акомпанемент живих музичних інструментів, а за танцювальний настрій буде відповідати ді-джей. У будь-якому випадку найголовніше – відповідально підійти до вибору фахівців, що відповідають за музику. Ви приймете правильне рішення, якщо зверніться в наше агентство.

Y & Y – яскравий музичний супровід вашого весілля!

Наше агентство з радістю створить на вашому весіллі незабутню атмосферу. Ми можемо запропонувати:

  • вокал і романтичний саксофон;
  • послуги ді-джея;
  • потужну професійну звукову та світлову апаратуру (Pars 56, Scanners, Wizard Lighter);
  • дим-машину для створення дивного таїнства.

Агентство Y & Y подбає про те, щоб на танцполі не залишилося вільних місць! Ми узгодимо з вами репертуар і забезпечимо необхідний технічний супровід.

Вартість послуг залежить від вимог до технічного оснащення, тривалості заходу і сезону. Однак ми в будь-якому випадку можемо гарантувати більш ніж розумні ціни. З агентством Y & Y ваше весілля заграє новими фарбами і зазвучить в такт биття двох закоханих сердець.