Які питання задати ведучому при особистій зустрічі?


Починаючи підготовку до свята, важливо налаштуватися на приємні клопоти, що дозволяють зробити свято веселим і цікавим. Щоб гостям припали до душі розваги, необхідно заздалегідь потурбуватися вибором ведучих в Києві.

Про що можна питати тамаду під час зустрічі, не соромлячись?

Щоб під час свята не сталося непередбачене, необхідно заздалегідь з’ясувати, підходить ведучий чи ні. Для цього важливо під час першої зустрічі не соромитися задавати йому питання. Від відповідей фахівця залежить підсумкове рішення замовника.

Ось основні моменти, які потрібно обговорити з тамадою:

  • Укладання договору. Професіонали, впевнені у власних силах, завжди дають гарантію клієнту, що захід пройде відмінно. І в знак підтвердження своїх слів укладають договір, в якому описані форс-мажорні обставини та шляхи їх вирішення з мінімальними ризиками для замовника.
  • Черга сплати. Зазвичай ведучий бере аванс, щоб бути впевненим, що його послугами скористаються. Після проведення торжества клієнт віддає залишок суми.
  • Зміст сценарію. Необхідно чітко позначити власні вимоги, щоб виключити неприємні ситуації на святі. Особливо це стосується проведення обрядів, якщо мова йде про весілля. Не зайве також поглянути на готовий варіант сценарію після того, як тамада його доопрацює з урахуванням побажань клієнта.
  • Розваги та конкурси. Вони є частиною попереднього пункту, але важливо зробити акцент і на їх утриманні. Не всі варіанти однаково хороші для людей різного віку. Старше покоління зазвичай вважає за краще малорухливі конкурси, які можна організувати, не піднімаючись з-за столу. Молодь не проти пожартувати і потанцювати, тому і розваги варто підбирати відповідні.

Замовляючи тамаду на весілля, рекомендується запитати його про досвід роботи, вивчити відгуки, подивитися портфоліо з фотографіями і відеороликами, що ілюструють моменти урочистостей. Якщо підхід веде до виконання замовлення влаштовує, прийшла пора приймати остаточне рішення на користь фахівця.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.