fbpx

Виїзна церемонія або ЗАГС?

Якщо будівля РАГСу і його традиції навіюють смуток, варто організувати виїзну церемонію одруження. Неповторна атмосфера саме вашого свята, не застереженого тимчасовими рамками і іншими обмеженнями, зробить весільне торжество особливим і незабутнім. Наше агентство готове організувати і провести виїзну церемонію в Києві.

Особливості проведення

Будь-яка виїзна церемонія включає в себе деякі обов’язкові моменти. Перш за все, це спеціально декороване місце для проведення процедури реєстрації шлюбу. Дуже зручно, якщо його облаштувати прямо на території ресторану. При цьому молодята можуть самостійно вибрати дизайн весільної арки, склад квіткових композицій, аксесуари для підношення кілець і т. П. Крім того, молодята самостійно вирішують, хто поведе наречену до вівтаря, яким чином будуть вимовлятися слова вірності один одному, як буде здійснюватися вихід пари і т. д. За допомогою досвідчених декораторів та флористів наше агентство здатне втілити в життя будь-які побажання клієнтів.

Важливо правильно вибрати ведучого, який непересічно підійде до організації церемонії. Перш ніж скласти сценарій свята, він постарається дізнатися молодят ближче, вивчити особливості їх характерів, вивідати зворушливі або смішні моменти минулого життя. Такі подробиці допоможуть зробити свято більш невимушеним і цікавим.

Не менш важливим елементом виїзної церемонії є і музичний супровід. Воно створює неповторну атмосферу свята. Ми пропонуємо провести хвилини очікування виходу молодят під звуки саксофона.

Саксофонист на выездную церемонию
Саксофоніст Юрій Дон

Як для нареченого і нареченої, так і для їх гостей буде дуже зручно, якщо відразу після виїзної церемонії вони продовжать торжество за весільним столом. Затишний банкетний зал ресторану, з яким співпрацює наше агентство, дозволяє організувати свято для будь-якої кількості гостей. Ми готові підготувати виїзну церемонію, відповідну вашим індивідуальним побажанням і весільного бюджету.

Виїзна церемонія Y&Y