fbpx

Ведучий на весілля- хто він?

Людина, від якого залежить весь свято або обслуговуючий персонал?

Хотілося б небагато поділиться думками на цю тему … Всі наші історії, які ми описуємо тут, реальні і не вигадані. Не так давно у нас було свято, весілля дуже рання. В середньому початок виїзної церемонії практикується на 15-00 або 16-00. На цьому святі початок був на 13-00. Для нас, провідних на весілля, це рано, т.к літо – це спекотна пора + мінімум 3 дні робочих – це п’ятниця, субота та неділя. На локацію, коли виїзна церемонія, ми приїжджаємо за 3 години до початку свята. Інсталяція обладнання та дуже багато організаційних моментів, які треба вирішити до приїзду молодих …

Так ось, повернемося до конкретного дня, який дуже сильно нам запам’ятався і скоріше за все залишиться назавжди в наших серцях разом з нашими неймовірними молодятами і батьками.

За лаштунками організації свята

Виїзна церемонія, найчастіше в літній період, завжди відбувається на території ресторану, на літньому майданчику, коли погода просто шикарна, співають пташки, все зелено і смажить сонце 38 градусів. Поки один ведучий на весіллі вирішує технічні моменти, друга ведуча – вирішує всі організаційні моменти. У цій метушні вона знайомиться з гостями, батьками. І в процесі знайомства, тато нареченого говорить таку фразу: «Юля, я дуже переживаю, що Ви так бігаєте, (весілля 90 осіб) знайомитеся з усіма, вирішуєте багато питань. Я хочу, щоб Ви себе почували гостею і Вам було комфортно. »

Ці слова мене приголомшили, настільки було приємно відчувати свою значимість на святі, що до тебе не відносяться, як до обслуговуючого персоналу, мовляв заплатили гроші і давай виконуй всі наші «капризи»: збирай гостей, шукай офіціантів, принеси спиртне, т.к у нас воно закінчилося … Дуже багато можна всього перерахувати, але не будемо про погане. Тут до тебе просто по-людськи поставилися, з душею. Настрій і душевний стан ведучого на весіллі безпосередньо залежить від людей, для яких ти працюєш. Коли тато раз 10 повторив своє ставлення до нас, провідним на свято – це не означало, що ми сіли за стіл з гостями, їли що хотіли і пили спиртне, ні в якому разі! У нас табу на спиртне і за стіл з гостями ми не сідаємо, так як є певні правила, яких ми дотримуємося. Але для нас, як для ведучих свята, були створені всі умови для того, щоб ми поринули в цю атмосферу і виклали всю душу для його проведення. І свято вийшло просто не забувається – 15 годин роботи пролетіло на одному диханні, як одна мить.

Головний меседж цього тексту в тому, що потрібно завжди залишатися людьми по відношенню до провідних на весіллі, офіціанта ресторану, адміністратору … Адже ми завжди отримуємо те, що випромінює. Добро завжди повертається добром)