fbpx

Ведучий на КОРПОРАТИВ Київ

Творчий дует
ведучих Y&Y

Розважальна програма

Dance-Battle-1
PlayPlay
РЭП
PlayPlay
Чат
PlayPlay
Караоке батл
PlayPlay
Допевайка
PlayPlay
5 слов
PlayPlay
Допевайка
PlayPlay
"Just Dance" Battle
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Відгуки

Давайте знайомитися!

Дует ведучих Юрій і Юлія “Y & Y” – це творчий союз двох половинок, які давно стали одним цілим,  Кожен спільний день один з одним дарує нам відчуття свята, і ми хочемо, щоб такі ж почуття відчували навколишні нас люди.

Які свята ми проводимо?

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Весілля

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Корпоративи

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Дні народження

Алёна и Артём

Спасибо огромное за проделанную работу на нашей свадьбе 11 февраля 2018!)))Вы большие молодцы, всё прошло прекрасно и именно так, как и хотелось.Хотела отдельно сказать спасибо за игру на саксофоне, эта музыка просто божественна...

Janner & Anna

Юра и Юля-огромные умнички! Наша свадьба прошла великолепно благодаря этим замечательным ребятам. Ненавязчиво, красиво, сентиментально, множество красивых обрядов, конкурсы, сюрпризы...это всё прошло так, как мы и мечтали!...

Юля та Вадим

Хотілось би Вам виразити велику вдячність за проведення весілля , за Вашу професійну майстерну роботу, яку Ви зробили і втілили як омога в найцікавіше, найпрекрасніше наше маленьке свято! Дякуємо Вам з великою повагою Юля та Вадим!...
P.S. до зустрічі на дні народження малюка)

Наше агентство надає наступні послуги:

Ми разом з Вами опрацьовуємо сценарій, конкурсну програму. Чи не працюємо за шаблоном, адже кожне свято він унікальний. Намагаємося працювати в різних стилях, також можемо організувати тематичну вечірку.

Ми маємо великий досвід в організації тематичних весіль, корпоративів та ювілеїв. Тому з легкістю складемо програму як для традиційного свята, так і для піратської, пляжної або винтажной весілля.

Ми регулярно оновлюємо нашу програму, придумуючи нові інтерактиви, конкурси, використовуючи сучасні технології. Намагаємося здивувати ваших гостей незвичайною програмою, адже для нас дуже важливо сподобається кожному, тому що якісно проведене свято – це запорука успіху.

Кожне свято вимагає ретельної підготовки, і ми з Вами разом втілимо Ваші мрії в реальність. На наших святах – немає місця вульгарним жартів і конкурсів, ми не поставимо в незручне становище Ваших гостей. Чи не використовуємо атрибутики для переодягання Ваших гостей, тільки сучасне бачення і підхід, і найголовніше – ми враховуємо всі Ваші побажання.

Повністю вся необхідна звукова, світлова апаратура, а також проектор з екраном.

 

Жодне свято не проходить без танців, живої музики і пісень. Тому ми індивідуально складаємо музичний плей-лист, допомагаємо вирішити питання з музичним і світловим обладнанням. Наш ведучий свят – професійний саксофоніст, досвідчений діджей і відмінний виконавець. Тому з нами кожне свято стає креативним і запальним.

https://youtu.be/s1F6Q-lK_74

Організація виїзної розпису. Немає нічого прекраснішого, ніж скріплення шлюбу підписами де-небудь в красивому парку, лісі, на краю пагорба або в іншому красивому місці. Цій частині весілля ми завжди приділяємо велику увагу і ретельно підходимо до вибору і прикраси місця проведення церемонії.

 

Цій частині весілля ми надаємо особливу увагу і підхід. Перш за все саме на виїзній церемонії відбувається таїнство двох сердець. Авторська історія кохання молодих, клятви вірності і любові один одному, подяку батькам, це дуже важливо приділити увагу цим моментам. Таких моментів Ви точно не зустрінете в РАГСі, так як там тільки все шаблонно і не від душі. Найголовніше не забувати що настав той самий день, до якого ви готувалися довго і чекали, а ми допоможемо Вам його зробити незабутнім. Виїзна церемонія – це зараз сучасно, красиво, можна зробити все по своєму смаку, альтернатива ЗАГСу. Чого тільки вартий вихід нареченої в супроводі свого батька під звуки саксофона … і заповітне фраза: “Я згодна …” і саме цього таїнства ми виділили окрему статтю Виїзна церемонія або ЗАГС ???

 

Невід’ємна частина свята і одна з родзинок – це САКСОФОН. Тому контрастність в музиці – одна з фішок нашого дуету. Ми не тільки можемо розвеселити ваших гостей, але і здивувати віртуозною грою на самому романтичному інструменті, будь то вихід нареченої, перший танець молодих, або запалити під рок н рол під звуки саксофона це все реально. Сучасні і світові хіти награні на саксофоні – це реально.

Так само ми із задоволенням абсолютно безкоштовно вас проконсультуємо з вибором і цінами і всього, що пов’язано з організацією Вашого свята. Вони всі наші партнери і кожного з них ми особисто бачили в роботі. Ми надамо Вам декілька робіт своїх партнерів і Ви самі виберете собі професіоналів, які підходять саме Вам, не за всі гроші світу)

Весільний зал повинен бути прикрашений у відповідності зі стилістикою свята, тому складно обійтися без послуг декоратора. Ми із задоволенням допоможемо з оформленням урочистого залу, а також порекомендуємо професійних фотографів і відеографів, які зможуть відобразити найбільш зворушливі, веселі та цікаві моменти вашого свята.

Все найактуальніше про нас тут

Ваші ведучі - Юра і Юля 😘

1
Яке свято?
2
Дата?
3
Скілько плануєте гостей?
4
Яке місто?
5
Фініш