fbpx

Ведучий на весілля хлопець або дівчина?

Ведущий на свадьбу Киев

Весілля – це дуже важливий захід в житті будь-якої пари, що вимагає пильної уваги до кожної деталі. Дуже важливий і такий момент, як вибір тамади на весілля в Києві, адже саме ця людина задає настрій всьому святу. Молодята нерідко міркують про те, хлопця або дівчину вибрати в якості ведучого. Відповідь на це питання ви знайдете в даній статті.

Корисна інформація

Отже, ведучі-дівчата найчастіше більш романтичні, ліричні, що оптимально підійде для емоційної пари, яка бажає, щоб гості максимально відчули їх настрій. Дівчина зможе так обіграти і описати найбільш драматичні і ключові події торжества (перший танець молодих і нареченої з батьком, нареченого з мамою, запалення родинного вогнища і так далі), що навіть чоловіки пустять скупу сльозу. Дівчата-провідні також частіше більш детально підходять до планування вечора, опрацьовують всі нюанси. Це відмінний варіант для наречених, які хочуть точно знати, що і коли буде відбуватися.

Хлопець ведучий розкутий, може використовувати досить сміливі висловлювання і жарти, що завжди доводиться до душі молодій аудиторії. Деякі хлопці-ведучі навіть працюють у вкрай популярному сьогодні форматі “Stand up”, розповідаючи веселі історії з життя пари, а також цікаві та несподівані факти про гостей свята.

Тамада Киев

Творчий дует Y & Y Event Agency пропонує Вам урізноманітнити свій захід, так як ми надаємо Вам вибір. Замовивши послуги у нашого агенства Ви отримуєте одразу двох ведучих, дівчину і хлопця. На Вашому святі буде баланс між лірикою і завзятим гумором.

Дуже важливо не забувати про сімейні традиції на самому головному святі, коли створюється сім’я і Юлія максимально яскраво, душевно і чуттєво це зробить. Але також Юрій ведучий – не залишить байдужим нікого. Його іскрометний гумор, харизма підніме з-за столу самого скромного гостя і впровадить в атмосферу свята.

Якщо вам потрібен професійний ведучий на корпоратив в Києві, весілля або інший захід, звертайтеся до нас.