fbpx

Як вибрати ведучого для маленького весілля?

Дуэт ведущих Киев

Навіть скромне торжество можна відзначити з розмахом. Для цього важливо заздалегідь підготуватися, не загубивши масу деталей: вибрати банкетний зал невеликій площі, обговорити меню, замовити послуги тамади на маленьку весілля в Києві.

На що звернути увагу при виборі ведучого?

Нехай планується запросити трохи гостей, але відсвяткувати народження нової сім’ї важливо так, щоб ця подія надовго залишилося в пам’яті. Варто заздалегідь домовитися про зйомку свята, замовити музику на весілля в Києві, вибрати ведучого, який зуміє підготувати відповідний сценарій і конкурси для невеликої аудиторії.

Ось основні моменти, які варто враховувати при виборі тамади для маленької весілля:

  • Враження від особистої бесіди. Вивчивши відгуки в інтернеті і заочно переконавшись, що цей фахівець підійде для проведення заходу, необхідно домовитися з ним про зустріч в його офісі або на нейтральній території. Якщо в ході спілкування виникло відчуття, що тамада не впорається з поставленим завданням, розумніше відмовитися від співпраці і пошукати іншого ведучого.
  • Перелік послуг фахівця, які входять в договір. Для проведення маленької весілля буде потрібно менше сил і часу, тому при підписанні угоди важливо передбачити даний нюанс. Якщо весільний вечір буде тривати кілька годин, і ведучому належить провести пару-трійку конкурсів без підготовки складних вінчальних обрядів, значить, і вартість послуг буде менше.
  • Наявність портфоліо. Під час особистої зустрічі варто попросити ведучого продемонструвати відеоролики з особистого портфоліо, щоб на власні очі переконатися в наявності навичок, необхідних для проведення весілля. Не зайве звернути увагу на дикцію, грамотність мови і зміст сценаріїв для аудиторії різного віку.

Важливо уточнити, чи працює тамада в тандемі з ді-джеєм. Ведучий, який співпрацює з музикантом, стане відмінним варіантом, оскільки обидва фахівця мають досвід спільного проведення весіль, що дозволяє уникнути затримок і недоробок під час урочистостей.