fbpx

Ведучий на корпоратив

Корпоративна вечірка


Що значить корпоративна вечірка для співробітників компанії? Ваш Ведучий на корпоратив зараз детально опише всі моменти, після яких Ви точно захочете відзначити своє свято, в колі своїх колег. В основному корпоративні вечірки проводять ближче до Нового Року. Новий Рік – це свято дитинства, з ним пов’язано тільки хороші моменти, ми завжди намагаємося забувати все погане що з нами сталося в нинішньому році і взяти з собою тільки хороші події в наступаючий рік.

Y&Y Event agency допоможе Вам яскраво і барвисто провести це свято.

Ведучий на корпоратив запропонує різну тематику проведення вечірок. Формати можуть бути різні і наше завдання ввести Вас в атмосферу свята і на кілька годин вивести від рутинної роботи. Для того, щоб корпоратив на Новий Рік запам’ятався яскраво і незабутньо, щоб Ви як мінімум ще півроку згадували про своє свято, провідний на корпоратив може занурити Вас в атмосферу 80-90-х років. Це той самий час, для всіх було дуже цікавим і насиченим, як всі ми збирали вкладиші від жуйок, носили спідниці гумки салатового кольору, лосини яскраво малинові, джинси Мальвіни були у всіх, на олівці перекручували стрічки з касет, у нас не було мобільних телефонів , носили одяг “Адідас”, слухали Modern Talking і Руки Вверх. Вообщем були модними і щасливими, дуже цікава тематика для проведення корпоративу від вашого ведучого.


Y&Y Event agency втілить Ваші мрії по проведенню корпоративу в реальність

Можно окунуться в стиль Oscars, также провести вечеринку в стиле «Гетсби», «Ганстеры» могут пожаловать на Ваш праздник. Также мы можем отправится в Путешествие по странам на Вашем корпоративном мероприятии, перевоплощаемся в Стиляг, или можем стать Ковбоями.


Ведучий на корпоратив від Y&Y Event agency має в своєму арсеналі дуже багато пропозицій.

Навіть якщо Ви не хочете прив’язуватися до певної тематики корпоративу, Ваше свято пройде в будь-якому випадку весело, яскраво і незабутньо, разом з Дід Мороз і Снігуронька, ми використовуємо тільки сучасні технології, мультимедійні кліпи зі співробітниками заходи, щоб Ваше свято запам’яталося і Ви ще довго про нього говорили. Телефонуйте ми більш детально Вам все розповімо і покажемо)

Ведущий на корпоратив Киев