Про нас


Всім привіт!
Ми — творчий Дует Ведучих Y&Y

Але перш за все ми — Дует Митців, так мабуть було задумано зверху, що Всевишній з’єднав наші серця і душі.
Якщо Ви зайшли до нас на сторінку — це означає, що у Вас планується свято і ви шукаєте ведучих на весілля чи ювілей або корпоратив) Ми з величезним задоволенням проведемо його разом з Вами. Але перш ніж Ви почнете перегляд нашого портфоліо – ми б хотіли небагато розповісти про себе. Батьки практично дали однакові імена Юрій і Юлія, і найголовніше в нашому житті — це плід нашого кохання синочок Ромочка, заради якого ми живемо))).

Смисл нашого життя...


В Свята, які ми проводимо, ми вкладаємо душу і дуже радіємо отриманому результату. Найголовніший аргумент це те, що ми не працюємо на своїх заходах, а займаємося улюбленою справою, яка нам приносить колосальне задоволення. А натхнення ми черпаємо від своїх молодят та ювілярів)

А тепер запрошуємо до перегляду нашого портфоліо)

Творчий Дует

Y&Y Event Agency

Ведущие на свадьбу, Юбилей, Корпоратив в Киеве и по всей Украине

У нас дуже цікава справа, ми кожен день знайомимося з великою кількістю людей і це абсолютне щастя. Легко знаходимо контакт з будь-якою віковою аудиторією. Вашим гостям не доведеться нудьгувати, так само, як і відбиватися від надокучливих конкурсів. Дотримуємося принципу: ненав’язливо і весело. Невимушена атмосфера та чудовий настрій гостей — саме такий результат ми гарантуємо.

Виїзна церемонія від Y&Y

Вокал, Дискотечна програма

Наші ВідеоФішки на вашому святі!

РОМАНТИНИЙ САКСОФОН

Так само ми із задоволенням абсолютно безкоштовно вас проконсультуємо з вибором і цінами артистів, флористів, фотографів, відеооператорів, ресторанів і всього, що пов’язано з організацією Вашого свята. Навіть, якщо у нас ваша дата — ми з радістю порадимо найкращих наших колег ведучих, з якими ми тісно співпрацюємо.

Телефонуйте нам прямо зараз і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!

099-545-29-71 (Viber)

093-545-29-71 (Viber)

067-445-00-92 (Viber)

yy.event.agency@gmail.com