fbpx

Танець доньки і тата

Ведуча на весілля, абсолютно всім рекомендує цьому танцю бути.

Бувають різні життєві ситуації, коли в силу різних життєвих обставин його можна не робити, але на щастя це буває рідко. Зараз Ваша весільна ведуча розповість, чому саме важливий цей момент на весіллі. Чоловік по життю добитчік- це не просто твердження, а це є насправді. В силу своєї зайнятості, тата десь менше приділяють уваги своїм дітям. Але це не означає, що тата люблять менше, ніж мами своїх дітей, що таке для чоловіка тата дізнатися що він став батьком принцеси? Різні побутують думки, але більшість випадків змінюється ставлення навколо. Вообщем до представниць слабкої статі, так як постійно думки присутні: – а якщо так будуть відноситься до моєї дочки, так не можна. Свідомість чоловіки змінюється повністю, коли він стає татом донечки ??. Коли настає цей найважливіший день-день Вашого весілля. Ведуча на весілля обов’язково допоможе Вам у реалізації цього яскравого моменту, коли не потрібно забувати про папу і для нього буде великим сюрпризом, коли ми з Вами разом зробимо фільм, добірку фото з життя маленької принцеси і тата, підберемо красиву пісню, в якій обов’язково пролунають добрий і ласкаві слова подяки для батька, за ці кілька хвилин перед татом і його малятком пронесеться вся життя, від першого моменту, коли дізнався що стане татом і до того моменту коли забирав свою дитину з пологового будинку, перші кроки, перші слова, перий клас і звичайно перше визнання в любові, а потім заповітне: – тато, я зустріла ту людину, з яким хочу разом постаріє і виховувати своїх дітей, твоїх онуків)))
 Всього за кілька хвилин тато усвідомлює, що дочка виросла і зробила правильний вибір. Не позбавляйте цього прекрасного моменту свого тата, цей танець прекрасний, незабутній і дуже зворушливий. Ще кажуть – чоловіки сильна стать, вони не плачуть, але в цьому танці можна все, коли емоції беруть гору!
 Тепер тільки Вам вирішувати, чи потрібен танець з татом, на Вашому весіллі, а ведучий на весілля допоможе реалізувати цей момент, щоб він запам’ятався назавжди)