Тамада Київ Ведучий на весілля, корпоратив, ювілей


Чи відчуваєте труднощі з пошуком хороших ведучих на весілля? Якщо потрібен дійсно хороший тамада в Києві, просто звертайтеся в event-агентство Y & Y! Ми гарантуємо яскраве, живе захід, на якому гостям не доведеться нудьгувати!

Скільки коштують послуги тамади?

Потрібен справжній професіонал для проведення весілля, корпоративу чи іншого заходу? Звертайтеся до нас – event-агентство Y & Y зможе запропонувати вам послуги за приємними цінами!

тамада киев
тамада киев

Чому саме ми?

У всіх при організації весіль свої вимоги, але ведучий, який гідний звання професіонала своєї справи, повинен володіти рядом якостей. І всі ці якості є у ведучих агентства Y&Y:

  • приємний зовнішній вигляд. Інтелігентні ведучі стануть обличчям вашого заходу і здивують природною чарівністю;
  • приємний голос. Правильна мова – запорука того, що гості прислухаються до кожного слова і будуть залучені в те, що відбувається;
  • вміння слухати. Ведучий підійде до свого завдання відповідально і зробить свято таким, яким його хочете бачити ви, не нав’язуючи власної думки, але допомагаючи професійною порадою;
  • цікава програма. Ніяких банальних, які набили оскому конкурсів! В агентстві Y&Y вас здивують свіжим поглядом і професійним підходом. Ваше весілля пройде легко і невимушено – гості не захочуть роз’їжджатися по домівках!

Наші ведучі забезпечують комплексний підхід до проведення весілля – дбають про технічне оснащення, пошуку необхідних фахівців (фотографи, оператори і т.д.), прикрасі залу, створюючи розслаблену атмосферу, в якій всі відчувають себе комфортно!

Вартість послуг ведучого залежать від декількох факторів:

  • Сезон. Весілля за краще проводити в теплу пору роки. У цей період послуги тамади коштують трохи дорожче. Крім цього, ціни трохи підвищуються в період новорічних свят та випускних;
  • Тривалість заходу. Наші провідні можуть розважати гостей і всього пару годин, і цілий день;
  • Складність поставленого завдання. Не можна провести два весілля однаково – кожен раз будуть особливі нюанси, які вплинуть на те, скільки зусиль доведеться докласти, щоб створити комфортну святкову атмосферу.
  • Якщо ж вам потрібен тамада в Києві недорого, то краще орієнтуватися на будні дні. У ці дні ціна набагато нижче

Event-агентство Y&Y в будь-якому випадку може гарантувати адекватні ціни на послуги ведучих. Просто заповніть заявку на сайті або зателефонуйте – ми швидко розрахуємо вартість послуг, відповімо на будь-які питання і обговоримо всі важливі моменти. З ведучими агентства Y&Y можна просто насолоджуватися святом!

Yuriy – Ведучий, вокаліст і саксофоніст, Тамада Київ і вся Україна

&

Yulia – Ведуча, координатор і ідейний натхненник нашої команди

У наші послуги входить:

Ведучі, Тамада, Вокал, Дискотечна програма і РОМАНТИЧЕСКИЙ САКСОФОН.

Ваші ведучі – Юра і Юля 😀